LOTY BALONOWE i REKLAMOWE
                                   telefon +48  884 171 697 \ e-mail: info@skymiro.eu

 

 

 

 

logo_epa_eko


Oficjalny sponsor firma "EPA-EKO"

 

aktywna_rodzina_pl 1

Aktywna-rodzina.pl

 


Ballonfahrt-austria.at


logo_studio_jogi_i_relaksacji_ost

 www.joga-nowytarg.pl
Studio Jogi i Relaksacji Edyty Pszczółka


Znajdujesz się tutaj:   » Strona główna » Loty na uwiężi

Loty na uwięzi


Każdy z nas marzył albo marzy o lataniu. Ta forma realizacji swoich marzeń jest specyficzna, tu nie ma szybkości, nie jesteś zamknięty, lecz znajdujesz się na zewnątrz w gondoli balonu czując smak powietrza. Tu poczujesz się wolny i spełniony, nabierzesz energii do życia, zwolnisz choć na chwilę. Nie czując wiatru, suniesz z wolna muskając trawę i czubki drzew. Tu możesz spoglądać z góry gdzie żyjemy i  jaką naturą jesteśmy obdarzeni i czujesz piękno naszej ziemi. Tylko lot balonem daje ci tą możliwość zapierając dech w piersi i dostarczając nie zapomnianych chwil.

Lot balonem to idealny prezent dla zakochanych, zaręczyny w Gondoli Balonu to jedna z możliwości jaką Państwu proponujemy. Resztę pozostawiamy waszej wyobraźni, a my postaramy się to zrealizować.

 dsc_2119_jpg

Loty na uwięzi

Na życzenie klienta istnieje możliwość postawienia balonu w określonym miejscu i wznoszenie się w nim na uwięzi. W ten sposób, przy imprezie stacjonarnej możemy pokazać namiastkę baloniarstwa, wznosząc się na wysokość do 30 m i przewożąc większą ilość osób w ciągu godziny.

Loty na uwięzi również są uzależnione od warunków pogodowych. Lot musi się odbywać w odpowiednim miejscu, wolnym od przeszkód, a powierzchnia powinna wynosić minimum 50 x 50 m. Aby taki lot odbył się wymagana będzie pisemna zgoda właściciela terenu na postawienie w tym miejscu balonu.