LOTY BALONOWE i REKLAMOWE
                                   telefon +48  884 171 697 \ e-mail: info@skymiro.eu

 

 

 

 

logo_epa_eko


Oficjalny sponsor firma "EPA-EKO"

 

aktywna_rodzina_pl 1

Aktywna-rodzina.pl

 


Ballonfahrt-austria.at


logo_studio_jogi_i_relaksacji_ost

 www.joga-nowytarg.pl
Studio Jogi i Relaksacji Edyty Pszczółka


Znajdujesz się tutaj:   » Strona główna » Loty Pasażerskie

Loty pasażerskie


Każdy z nas marzył albo marzy o lataniu. Ta forma realizacji swoich marzeń jest specyficzna, tu nie ma szybkości, nie jesteś zamknięty, lecz znajdujesz się na zewnątrz w gondoli balonu czując smak powietrza. Tu poczujesz się wolny i spełniony, nabierzesz energii do życia, zwolnisz choć na chwilę. Nie czując wiatru, suniesz z wolna muskając trawę i czubki drzew. Tu możesz spoglądać z góry gdzie żyjemy i  jaką naturą jesteśmy obdarzeni i czujesz piękno naszej ziemi. Tylko lot balonem daje ci tą możliwość zapierając dech w piersi i dostarczając nie zapomnianych chwil.

Lot balonem to idealny pomysł na prezent dla zakochanych, uczczenie rocznicy bądź oryginalne oświadczyny w Gondoli Balonu. To tylko namiastka możliwości jaką Państwu proponujemy. Resztę pozostawiamy waszej wyobraźni, a my postaramy się to zrealizować Wasze pomysły.

Lot może stanowić świetną formę nagrodzenia pracowników, mocny punkt firmowych imprez integracyjnych, bądź atrakcję na imprezach plenerowych. To częstokroć gwóźdź programu! Latamy na nich na uwięzi tj. góra dół na linach lub wykonujemy loty swobodne np. z VIP-ami lub zwycięzcami konkursów, loterii itp. Na życzenie jesteśmy na takich imprezach z dużą reklamą. Wieczorne imprezy wzbogacamy pięknymi efektami podświetlając widowiskowo powłokę balonu płomieniem palnika – robi to naprawdę duże wrażenie.

Lot Balonem to gwarancja super widoków - wschodów lub zachodów słońca - i udanego spędzenia czasu.p8291012_jpg


Loty pasażerskie wykonujemy na terenie całej Polski i Austrii przez cały rok o ile pogoda na to pozwoli. Porą zimową organizujemy loty w Alpach Austriackich.

 Oferta jest skierowana do: 

  • pojedynczych osób
  • zorganizowanych grup
  • imprez zintegrowanych 
  • wszelakiego rodzaju imprez, gdzie można użyć balonu.

 Loty porą letnią odbywają się o wschodzie słońca i przed zachodem słońca.

 Loty porą zimową są odbywają się przez cały dzień.

 Loty odbywają się w miejscu i terminie wcześniej ustalonym.

 Ze względu na warunki atmosferyczne, przed lotem miejsce startu może zostać zmienione, a gdy zaistnieją takie okoliczności, lot może zostać odwołany. W takiej sytuacji zostanie ustalony nowy termin lotu.