LOTY BALONOWE i REKLAMOWE
                                   telefon +48  884 171 697 \ e-mail: info@skymiro.eu

 

 

 

 

logo_epa_eko


Oficjalny sponsor firma "EPA-EKO"

 

aktywna_rodzina_pl 1

Aktywna-rodzina.pl

 


Ballonfahrt-austria.at


logo_studio_jogi_i_relaksacji_ost

 www.joga-nowytarg.pl
Studio Jogi i Relaksacji Edyty Pszczółka


Znajdujesz się tutaj:   » Strona główna » Loty Reklamowe

Loty reklamowe

Balon na ogrzane powietrze jest jednym z największych nośników reklamy. Logo firmy lub nazwa produktu zostanie dostrzeżona podczas imprez plenerowych czy targów. Balon jako ogromnych rozmiarów nośnik reklamy zostaje natychmiast dostrzeżony przez liczną grupę ludzi zgromadzonych często na odległym obszarze. Wiadomość, że balon leci w okolicy jest błyskawicznie przekazywana wśród okolicznych mieszkańców. Ogromnych rozmiarów reklama, która płynie w powietrzu jest zauważana przez wszystkich wokół.

Ta forma lotu balonem pozwala firmom, stowarzyszeniom, organizacjom oraz osobom prywatnym na wykorzystanie powierzchni balonu oraz kosza jako ogromnego, poruszającego się bilbordu, na widok którego nie oprze się nikt. Lot z reklamą odbywa się w miejscu i czasie wyznaczonym przez zleceniodawcę.

indeks

Formy Reklamy:

-     kompletny balon

-     samochód i przyczepa

-     część balonu

-     banery reklamowe i transparenty

-     strona internetowa

Kompletny balon

Ta forma reklamy pozwala na wykorzystanie całego balonu jako reklamy. Czasza balonu ma powierzchnie ponad 1000 m2. Balon może być wykonany w kolorach i z logo danej firmy. Zleceniodawca pokrywa koszty całego kompletu balonowego, który przez lata będzie prezentował firmę.

Samochód i przyczepa

To każdego balonu jest nieodłączny samochód terenowy i specjalna przyczepa. Istnieje możliwość zakupu takiego zestawu w barwach i z logo firmy. 

Część balonu

Istnieje możliwość zakupu samej powłoki czaszy balonu w kolorze i z logo, jaki sobie zleceniodawca zażyczy. Reszta komponentów balonu jest udostępniana.

Banery reklamowe i transparenty

Banery reklamowe i transparenty są mniejszą formą reklamy. Mogą zostać one umieszczone na czaszy balonu, w koszu i pod koszem.

Strona internetowa

Istnieje możliwość dla zainteresowanych sponsoringiem umieszczenia loga na naszej stronie internetowej.

Wszystkie formy reklamy są indywidualnie dopasowywane do klienta, dlatego w przypadku zainteresowania reklamą prosimy o kontakt z naszą firmą.