LOTY BALONOWE i REKLAMOWE
                                   telefon +48  884 171 697 \ e-mail: info@skymiro.eu

 

 

 

 

logo_epa_eko


Oficjalny sponsor firma "EPA-EKO"

 

aktywna_rodzina_pl 1

Aktywna-rodzina.pl

 


Ballonfahrt-austria.at


logo_studio_jogi_i_relaksacji_ost

 www.joga-nowytarg.pl
Studio Jogi i Relaksacji Edyty Pszczółka


Znajdujesz się tutaj:   » Strona główna » O Nas

     Serdecznie witamy na stronie lotów Balonowych Skymiro!


Jesteśmy firmą balonową, która została założona na terenie Austrii, zdobywając ogromne doświadczenie i pokonując co roku Alpy Austriackie. Obecnie firma działa również na terenie Polski, z szczególnym umiłowaniem terenu Podhala i Bielska-Białej. Siedziba firmy znajduje się w Wiedniu.

 Firma zastała założona przez instruktorów i egzaminatorów spadochronowych z wieloletnim doświadczeniem.


profil_foto


W dziedzinie obsługi i bezpieczeństwa pasażerów  - Nasz Pilot to szef Firmy, skoczek i instruktor spadochronowy, z zasobem 7600 skoków, w tym 1890 skoków z Pasażerami w Tandemie. Jest on pierwszym oficjalnym skoczkiem tandemowym, jak również I Egzaminatorem Tandemowym w Polsce. Od roku 2009 Pilot Balonowy.

 

Wspólnikiem firmy jest również znana instruktorka spadochronowa, była członkini Spadochronowej Kadry Narodowej Polski i uczestniczka wielu zawodów krajowych i międzynarodowych. Obecnie jest wiodącą nauczycielką Jogi na Podhalu i Instruktorka Narciarstwa. Bierze udział w organizacji wielu imprez integracyjnych.


profil_foto_edi


Firma nasza bierze udział w zawodach, meetingach i imprezach balonowych pokazując swoje umiejętności. Dotychczasowe osiągnięcia to zdobycie 9 miejsca w Międzynarodowych Zawodach Austrii w 2011 r. Zdobycie 11 miejsca w Międzynarodowych Zawodach Austrii w 2012 r. i zdobycia III miejsca w I Nowotarskich zawodach Balonowych w 2013 r.

Ta krótka nasza wizytówka powinna Państwa zachęcić i wzbudzić poczucie bezpieczeństwa oraz poczucie dobrego wyboru, że zarezerwowaliście lot właśnie u nas.

Jak Państwo wiedzą, zajmójemy się profesjonalnie sportem w różnych dziedzinach i stawiamy przede wszystkim na Bezpieczeństwo, Zadowolenie i Profesjonalizm.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


1